Üyelik ve Kullanım Şartları

Alışveriş sitemize üye olmak için Hesabım>Üye Ol sayfasında yer alan ilgili bölümlerin doldurulması gerekmektedir.  

Üye (“Kullanıcı”) bilgileri doldurulurken bu bilgilerin iletişim ve ulaşım için kullanılacağı bilinerek doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır.  

İşbu Üyelik Sözleşmesinin kabul edilmesiyle birlikte, koşulların anlaşıldığını, Kullanıcı olarak sitede sunulan hizmetlerden yararlanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Ancak siteye üye olmanız herhangi bir yükümlülük altına girdiğiniz anlamına gelmemektedir ve dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.  
  

İşbu sözleşme süresiz olmakla, taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi online olarak kabul ettiklerinde/onayladıklarında bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ve taahhüt ederler. 

Web sayfamızda alışveriş yapabilmeniz için tarafınıza iki seçenek sunulmaktadır. 

1. Üye Olarak Yapılan Alışveriş

Bu seçeneği seçtiğinizde size sunulan form ile siparişlerinizin gönderimi yapılabilmesi ve web sayfamız üzerinden siparişlerinizi takip edebilmeniz amacı ile temel bilgiler alınmaktadır. Herhangi bir pazarlama amacı güdülmeyerek alınan bu bilgiler KVKK kapsamında web sayfamızda şifreli şekilde tutulmaktadır ve 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

2. Üye Olmadan Yapılan Alışveriş (Hızlı geçici üyelik)

Bu seçeneği tercih ettiğinizde sizden temel bilgi olan (e-mail adresi bilgisi) ilk aşamada talep edilmektedir. Sepet aşamasına girip alışveriş sürecinizi başlattığınızda onayınız ile tarafınızdan adres ve iletişim bilgisi istenmektedir. Bu kapsamda size ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi sunulmaktadır.  Bu bilgilere istinaden tarafınıza hem sipariş sürecinizde hem de sipariş sonrasında bilgilendirme amacı ile e-mail gönderilmektedir. Herhangi bir pazarlama amacı güdülmeyerek alınan bu bilgiler KVKK kapsamında web sayfamızda şifreli şekilde tutulmakta olup, 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

 
1 - Firma, sitede sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin olarak fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

2 - Kullanıcı, siteye üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi dolayısıyla uğrayacağı zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Firmanın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erdirme hakkına sahip olduğunu kabul eder. 

3 - Siteye girilen üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler ve kredi kartı bilgileri 3. Kişiler tarafından görüntülenemez.

4 - Kullanıcılara ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Kullanıcı verdiği kişisel bilgiler ile alışverişe dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgilerinin (isim, soy isim, fatura içerikleri, cep/ev/iş telefon numarası, mail adresi) kanunlara uygun biçimde ve gerekli tedbirler alınarak, Firma tarafından hizmetin ifa edilebilmesi ve yasal nedenlerle temin edilmesine, yasal azami süre aşılmamak üzere öngörülecek süre için kaydedilmesine, depolanmasına, muhafaza edilmesine, kullanılmasına ve sair kanunlara uygun suretler ile işlenmesine onay vermektedir.

5 - Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, satış ve pazarlama amacıyla, Kullanıcı, Firmanın kendisine SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermeleri için açıkça izin ve onay vermektedir. 

6 - Üyelik işleminiz tamamlandığında belirttiğiniz cep telefonuna/e-posta adresinize "onayınız alındı" vb. bir mesaj göndereceğiz.  İstediğiniz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, gerek söz konusu mesajda, gerek elektronik iletilerimizde belirtilen işlemi (ret) yaparak "ticari elektronik iletişimi" durdurabilirsiniz.


Üyelik İptali
 

 
Kullanıcı dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. 
Üyeliğinizin sonlandırılması için; Siteye giriş yaptıktan sonra web sayfasının sonunda yer alan İletişim bölümünden müşteri hizmetlerimize "üyelik iptali" konulu mesaj göndererek üyelik bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz.

Üye Güvenliği 
 
Kullanıcı, siteye üye olurken ve/veya alışveriş yaparken doğru, eksiksiz ve güncel bilgilerini vermek sorumluluğundadır. Aksi halde işbu Sözleşme ihlal edilmiş olacaktır.  

Kullanıcının güvenliği için Site tarafından her türlü önlem alınmıştır. Ancak Kullanıcı da bu önlemlere ek olarak, sitedeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.  

Bu sebeple site giriş bilgilerinizi, lütfen üçüncü kişilerle paylaşmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.