Neden Ahsaf ?

Markamızın amblemini oluşturan lotus çiçeği, saflığı ve güçlü maneviyatı, üzerindeki elmas ise gücü ve kusursuzluğu temsil etmektedir.

Temsil ettiğimiz değerlerin ışığında, önceliğimiz her zaman insan sağlığına önem vermek ve en saf ürünü ortaya çıkarmaktır. Bu nedenle modern tesislerimizde hijyenik ve kaliteli bir üretim yaparak çevreye ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizi hiçbir kimyasal bir işlem uygulamadan üretiyoruz!

Çevreye duyarlı modern tesisimizde, ürünlere hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan üretim yapılmaktadır.

Fabrikamızda modern bir laboratuvara sahibiz!

Fabrikamızdaki son teknoloji test ve analiz laboratuvarımız, en saf ve en kaliteli üretimi yapmak için çalışmaktadır.

Zeytinyağını el değmeden dolduruyoruz!

Temsil ettiğimiz değerlerin başında İnsan sağlığı ve gıda güvenliği olduğu için, son sistem cihazların kullanıldığı tesisimizde, el değmeden ve hava ile temas minimize edilerek dolum yapılmaktadır.

Sağlıklı ve çevreye dost ambalaj kullanıyoruz!

Zeytinyağı ürünlerimizi tüketicimize sunarken her zaman cam ve kaliteli teneke ambalaj kullanırız. Çünkü cam ve teneke ambalaj;

- Sağlıklı, hijyenik, çevre dostu ve geri dönüşümlüdür.

- Dış ortamdaki koku ve nemi zeytinyağına geçirmez.

- Zeytinyağının, doğal özelliklerini, tat ve kokusunu korur.

Her yıl aynı kaliteyi ve aynı lezzeti sunuyoruz!

Zeytinyağının kalitesi, hasat edilen zeytin’e ve diğer faktörlere bağlıdır. Zeytin ağacının yetiştiği coğrafya, iklim koşulları, ağaçların bakımı, hasat zamanı, işlenme şekli ve süresi, saklama koşulları gibi birçok iç ve dış etken kaliteye, kokuya, tadına, asiditesine etki etmektedir. Bu etkilerin bilincinde olarak, tüm ürünlerimiz üretim öncesi ve üretim sonrasında fiziksel, kimyasal ve duyusal testlere tabi tutularak kontrol edilmektedir. Ürün seçim aşamasında, ürün giriş kalite kontrol sürecinde, ürünü satın alma ve üretime giriş işlemlerinde hassasiyetle kontrol sağlanmaktadır. Bu hassasiyet sayesinde o yılın ve bölgenin en iyi lezzet skalasına uygun zeytinler seçilerek tesisimize gelmekte ve Ahsaf markasıyla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.